Sukienka na wigilię firmową – zobacz co wybrać.

Jeśli w firmie, w której pracujesz obowiązuje ścisły dress code to wigilia firmowa może być okazją zaprezentowania się w ciekawszej, niż na co dzień stylizacji. Sukienka, jak i całą stylizacja na wigilię firmową, powinna być przede wszystkim dopasowana do rodzaju imprezy i tego gdzie ona się odbywa. Rzućcie okiem na kilka prostych porad, do których warto się zastosować.

Gdzie odbywa się wigilia firmowa?

  • Wigilia w restauracji – w tym przypadku obowiązuje strój elegancki, „mała czarna” i inne sukienki wieczorowe nie wchodzą w grę. Wybierz sukienkę koktajlową lub zestaw składający się ze spódnicy i bluzki. Jeśli chodzi o fasony to polecamy coś klasycznego, zaszaleć możesz za to w kwestii koloru wybierając jakaś mocną, żywą barwę. Zobacz sukienki koktajlowe na wigilię firmową.
  • W klubie – wigilia firmowa w klubie daje Ci chyba największe pole do popisu i najwięcej możliwości. Pamiętaj jednak, że mimo wszystko jest to impreza służbowa także nie przesadzaj ze zbyt krótką sukienką czy zbyt głębokim dekoltem. Dozwolona jest odrobina szaleństwa w postaci cekinów czy srebrnych/złotych akcentów. Klasycznym wyborem może być „mała czarna” byleby nie byłą za krótka. Odradzamy też zestawienie jenasy + top, na taką okazję wypada się jednak ubrać nieco bardziej elegancko. Zobacz wybrane sukienki na imprezę.
  • W siedzibie firmy – jeżeli impreza wigilijna odbywa się po prostu po godzinach w siedzibie firmy to zdecydowanie nie ma co przesadzać ze strojem. W efektownej wieczorowej czy koktajlowej stylizacji możesz wyglądać po prostu nie na miejscu. Tym bardziej, że może być tak, że w wybranym stroju będziesz już od rana w pracy. Jeśli na taką okazję ubierzecie sukienkę niech to będzie raczej w miarę prosty fason. Unikaj również cekinów, złotych i srebrnych nitek itd.

sukienka-na-wigilie-firmowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *